DEPO2015

Jan Hvízdal - Zmrzlé světy

Honza se narodil v roce 1985 ve Stodě, žil v Plzni a vystudoval kulturní antropologii na ZČU. V poslední dekádě procestoval okolo osmdesáti zemí. Jeho motorem byla snaha najít smysl života a opustit uspěchanou moderní společnost. Během posledních 11 let žil na Novém Zélandu, v Kanadě, Norsku, Švédsku a také 4 roky v Logyearbyenu na Špicberkách, nejsevernějším městě světa. Přijďte na přednášku Jan Hvízdala do DEPA2015 a poslechněte si přenášku o jeho životních dobrodružstvích!

#přednáška
#dobrodružství
#cestování

Všechny termíny

Pondělí

17. 10. 2022


19:00


DEPO2015 / ateliér

Plzeň


150 Kč

Popis

O AKCI

Honza se narodil v roce 1985 ve Stodě, žil v Plzni a vystudoval kulturní antropologii na ZČU. V poslední dekádě procestoval okolo osmdesáti zemí. Jeho motorem byla snaha najít smysl života a opustit uspěchanou moderní společnost. Během posledních 11 let žil na Novém Zélandu, v Kanadě, Norsku, Švédsku a také 4 roky v Logyearbyenu na Špicberkách, nejsevernějším městě světa.

Pracoval jako profesionální průvodce v divočině, na Špicberkách působil jako musher, tedy vůdce psího spřežení, na Antarktidě pak jako historik a expediční průvodce. V současné době pracuje jako
guide a fotograf na malé expediční lodi pro norskou společnost Hurtigruten Expeditions.

Miluje divokou přírodu, severské země a snaží se na fotkách zachycovat zvířata v jejich přirozeném prostředí. 
"Myslím si, že méně je často více a tak se cíleně vystavuji nekomfortu, který následně přináší ty nádherné okamžiky, kvůli kterým stojí za to žít."

WEB: https://janhvizdalphotography.com

Délka 120 minut

Ukázka představení