DJKT Plzeň

Vánoční balíček činoherní

Dárek v podobě krásného, emotivního, uvolňujícího i nezapomenutelného zážitku? Tak takový přesně potřebujete! Sestavili jsme pro Vás Vánoční balíčky, které jsou ideálním dárkem hned z několika důvodů! Hodí se například pokud se chcete vyhnout návštěvám přeplněných obchodů, řešíte dárky na poslední chvíli nebo nemáte originální nápad. Věříme, že tato letošní novinka udělá radost Vám i obdarovaným.

#činohra
#drama
#historické
#agathachristie
#karelčapek
#vánoční
#velkédivadlo
#djkt
#výhodnýbalíček

Popis

O BALÍČKU

Dárek v podobě krásného, emotivního, uvolňujícího i nezapomenutelného zážitku? Tak takový přesně potřebujete! Sestavili jsme pro Vás Vánoční balíčky, které jsou ideálním dárkem hned z několika důvodů! Hodí se například pokud se chcete vyhnout návštěvám přeplněných obchodů, řešíte dárky na poslední chvíli nebo nemáte originální nápad. Věříme, že tato letošní novinka udělá radost Vám i obdarovaným.

Při nákupu speciálního balíčku získáte vstupenky na jednotlivá představení se slevou 20 %! Sedadla na jednotlivá představení si vyberete zvlášť v systému Plzeňské vstupenky, kam budete přesměrování po kliknutí na tlačítko „koupit“. Výhodná cena platí pouze při nákupu celého balíčku, tedy všech představení. 

Součástí výhodného balíčku jsou vstupenky na představení:
ČARODĚJKY ZE SALEMU
PAST NA MYŠI
R.U.R.

Využijte výhodné ceny a vyrazte za novými kulturními zážitky do Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni!

Ukázka představení