Zámek Štěnovice s.r.o.

Velké lásky v malém hotelu

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo. Přijďte se pobavit pod hvězdnou oblohu do krásného prostředí nádvoří zámku Štěnovice.

#komedie
#letní scéna
#zámek štěnovice
#činohra

Všechny termíny

Úterý

20. 6. 2023


19:00


Zámek Štěnovice

Štěnovice


590 Kč

Popis

O PŘEDSTAVENÍ

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.

Ve dvou sousedních manželských apartmá hotelu bydlí celkem 11 lidí. Ve spletitých situacích zapříčiněných hned několika nevěrami, z nichž některé zasahují až do nejvyšších politických kruhů bojují o svůj krk vlastně všichni aktéři.

ÚČINKUJÍCÍ A TVŮRCI

Richard Willey - Lukáš Vaculík
Pamela Willeyová - Mahulena Bočanová  /  Olga "Háta" Želenská
Jean De Vries - Adéla Gondíková  /  Betka Stanková
Gene De Vries - Jaroslav Slánský
ředitel - Marcel Vašinka
Lily Chattertonová - Ivana Andrlová  /  Veronika Jeníková  /  Pavla Vojáčková
George Pigden - Pavel Nečas  /  Roman Štolpa
číšník - číňan - Juraj Bernáth  /  Martin Sobotka
komorná - španělka - Sandra Černodrinská  /  Kristýna Kociánová  /  Radka Pavlovčinová

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

- akce se bude konat na nádvoří zámku Štěnovice.
- hlediště se nacházejí na trávníku na nádvoří, proto doporučujeme zvolit vhodnou obuv.
- parkování u firmy Streicher 100m od zámku
- občerstvení zajištěno
- představení se odehraje i za deště - doporučujeme pláštěnky (deštníky v hledišti nejsou povoleny), ale je objednané krásné počasí
- park bude otevřen od 18.30 hod.
- více informací na: www.zamekstenovice.cz

O ZÁMKU

Zámek Štěnovice byl založen roku 1723 hraběnkou Marií Rozinou ze Schirndingu, po ní se na zámku vystřídalo několik šlechtických rodů. Nyní se brány zámku postupně otevírají veřejnosti a pořádají se zde kulturní a společenské akce, svatby a prohlídky pro děti. Letos můžete navštívit také letní scénu u zámku, která nabídne nevšední kulturní zážitky pod hvězdnou oblohou.

Délka 150 minut

Ukázka představení