Zámek Štěnovice s.r.o.

Dva nahatý chlapi

Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora. Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden  netuší jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit  pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže skutečné pravdě hodně vzdálená. Přijďte se pobavit pod hvězdnou oblohu do krásného prostředí nádvoří zámku Štěnovice.

#komedie
#činohra
#oblíbené
#letní scéna
#zámek štěnovice

Všechny termíny

Středa

21. 6. 2023


19:00


Zámek Štěnovice

Štěnovice


590 Kč

Popis

O PŘEDSTAVENÍ

Bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora. Seriozní advokát, věrný manžel a otec dvou dětí, se jednoho dne probudí nahý v posteli se svým kolegou z práce. Ani jeden netuší jak se do této situace dostali, manželka jednoho z nich však vymyslí způsob, jak zjistit pravdu. Ale ta je, jak se nakonec ukáže skutečné pravdě hodně vzdálená.

ÚČINKUJÍCÍ A TVŮRCI

Hrají: Martin Zounar, Martin Kraus, Martina Randová, Daniela Šinkorová nebo Michaela 
Dittrichová
Autor: Sébastien Thiéry
Režie: Antonín Procházka
Překlad: Jaromír Janeček
Kostýmy: Lenka Polášková
Foto: Jaroslav Hauer
Výprava: JT PROMOTION s.r.o.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

- akce se bude konat na nádvoří zámku Štěnovice.
- hlediště se nacházejí na trávníku na nádvoří, proto doporučujeme zvolit vhodnou obuv.
- parkování u firmy Streicher 100m od zámku
- občerstvení zajištěno
- představení se odehraje i za deště - doporučujeme pláštěnky (deštníky v hledišti nejsou povoleny), ale je objednané krásné počasí
- park bude otevřen od 18.30 hod.
- více informací na: www.zamekstenovice.cz

O ZÁMKU

Zámek Štěnovice byl založen roku 1723 hraběnkou Marií Rozinou ze Schirndingu, po ní se na zámku vystřídalo několik šlechtických rodů. Nyní se brány zámku postupně otevírají veřejnosti a pořádají se zde kulturní a společenské akce, svatby a prohlídky pro děti. Letos můžete navštívit také letní scénu u zámku, která nabídne nevšední kulturní zážitky pod hvězdnou oblohou.

Délka 130 minut