DJKT Plzeň

Noc s operou 2023 - Carmen

Vydejte se za novými kulturními zážitky do krásného prostředí Amfiteátru Lochotín v Plzni a zhlédněte nestárnoucí příběh o pošetilé vášni a zločinu pod hvězdným nebem! Pro rok 2023 si připravilo DJKT v rámci projektu NOC S OPEROU titul Georgese Bizeta CARMEN, který patří k největším repertoárovým stálicím operních divadel. Prvotřídní operní obsazení, rozsáhlý symfonický orchestr, početný komparz doplněný zájemci z řad veřejnosti, rozmanité efekty, videoart a pyrotechnika, to vše v jedinečné atmosféře pod širým nebem – to jsou lákadla letošního ročníku.

#opera
#letní scéna
#klasika
#djkt
#doporučujeme

Všechny termíny

Pátek

23. 6. 2023


20:30


Amfiteátr Lochotín Plzeň

Plzeň


250 - 790 Kč

Popis

O PŘEDSTAVENÍ

Pro rok 2023 si připravilo DJKT v rámci projektu NOC S OPEROU titul Georgese Bizeta CARMEN, který patří k největším repertoárovým stálicím operních divadel.

Režisérem pro uvedení v amfiteátru bude zkušený Tomáš Ondřej Pilař s využitím prvků z inscenace Martina Otavy z Nového divadla (2020), už to je příslibem neobyčejného diváckého zážitku. Těšit se můžeme na unikátní scénický počin, který operní žánr představí v jeho plné monumentalitě, za působivého využití velkoplošných LED obrazovek, nejmodernějšího světelného designu a propojení různých žánrů.

Prvotřídní operní obsazení, rozsáhlý symfonický orchestr, početný komparz doplněný zájemci z řad veřejnosti, rozmanité efekty, videoart a pyrotechnika, to vše v jedinečné atmosféře pod širým nebem – to jsou lákadla letošního ročníku.

Délka 210 minut