DJKT Plzeň

Vánoční balíček I.

Dárek v podobě krásného, emotivního, uvolňujícího i nezapomenutelného zážitku? Tak takový přesně potřebujete! Sestavili jsme pro Vás Vánoční balíčky, které jsou ideálním dárkem hned z několika důvodů! Hodí se například pokud se chcete vyhnout návštěvám přeplněných obchodů, řešíte dárky na poslední chvíli nebo nemáte originální nápad. Věříme, že tato letošní novinka udělá radost Vám i obdarovaným.

#ballet
#classics
#opera
#bedřichsmetana
#musical
#favourite
#christmas
#bigtheatre
#newscene
#djkt
#specialoffer

Description

ABOUT

Dárek v podobě krásného, emotivního, uvolňujícího i nezapomenutelného zážitku? Tak takový přesně potřebujete! Sestavili jsme pro Vás Vánoční balíčky, které jsou ideálním dárkem hned z několika důvodů! Hodí se například pokud se chcete vyhnout návštěvám přeplněných obchodů, řešíte dárky na poslední chvíli nebo nemáte originální nápad. Věříme, že tato letošní novinka udělá radost Vám i obdarovaným.

Při nákupu speciálního balíčku získáte vstupenky na jednotlivá představení se slevou 20 %! Sedadla na jednotlivá představení si vyberete zvlášť v systému Plzeňské vstupenky, kam budete přesměrování po kliknutí na tlačítko „koupit“. Výhodná cena platí pouze při nákupu celého balíčku, tedy všech představení. 

Součástí výhodného balíčku jsou vstupenky na představení:
3. 1. 2023 Prodaná nevěsta
21. 2. 2023 Labutí jezero
20. 4. 2023 My Fair Lady

Využijte výhodné ceny a vyrazte za novými kulturními zážitky do Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni!

Balíček zakoupíte zde.

Performance teaser