DJKT Plzeň

Vánoční balíček I.

Dárek v podobě krásného, emotivního, uvolňujícího i nezapomenutelného zážitku? Tak takový přesně potřebujete! V rámci Vánočního balíčku získáte vstupenky na tři představení se slevou 20 %. A na co se můžete těšit? Například slavnou operní komedii Prodaná nevěsta od B. Smetany, které je příběhem vypočítavosti a lásky v prostředí malé české vesničky. Těšit se můžete na jeden z nejkrásnějších baletních titulů Labutí jezero od P. I. Čajkovského. Součástí balíčku je také vstupenka na legendární muzikál My Fair lady o morousovitém profesorovi lingvistiky Higginsovi, umolousané prostořeké květinářce Líze Doolittleové.

#ballet
#classics
#opera
#bedřichsmetana
#musical
#favourite
#christmas
#bigtheatre
#newscene
#djkt
#advantageous packages djkt

Description

ABOUT

Dárek v podobě krásného, emotivního, uvolňujícího i nezapomenutelného zážitku? Tak takový přesně potřebujete! Sestavili jsme pro Vás Vánoční balíčky, které jsou ideálním dárkem hned z několika důvodů! Hodí se například pokud se chcete vyhnout návštěvám přeplněných obchodů, řešíte dárky na poslední chvíli nebo nemáte originální nápad. Věříme, že tato letošní novinka udělá radost Vám i obdarovaným.

Součástí výhodného balíčku jsou vstupenky na představení:
Prodaná nevěsta
Labutí jezero
My Fair Lady

Při nákupu speciálního balíčku získáte vstupenky na jednotlivá představení se slevou 20 %! Sedadla na jednotlivá představení si vyberete zvlášť v systému Plzeňské vstupenky, kam budete přesměrování po kliknutí na tlačítko „koupit“. Výhodná cena platí pouze při nákupu celého balíčku, tedy všech představení. 

Využijte výhodné ceny a vyrazte za novými kulturními zážitky do Divadla Josefa Kajetána Tyla v Plzni!

Performance teaser