Plzeň - TURISMUS

Příběh výroby Fernet Stock: Autobusem do Prádla

Provoz likérky Stock v Prádle u Nepomuka je nejstarší a největší likérkou v této malé obci. V rámci programu Industry Open poprvé otevírá své brány. Na prohlídky je zajištěna autobusová doprava z Plzně a zpět. Vydejte se poznat příběh výroby Fernet Stock.

#prohlídky
#historické
#zajímavosti
#zábava

Všechny termíny

Neděle

21. 7. 2024


8:30


INDUSTRY OPEN

Plzeň


300 Kč

Neděle

21. 7. 2024


10:15


INDUSTRY OPEN

Plzeň


300 Kč

Popis

O AKCI

Věděli jste, že Prádlo u Nepomuku je vesnička s největší koncentrací výrobců lihovin na počet obyvatel nejen v České republice?

Nejstarší a největší z nich je provoz likérky Stock Plzeň – Božkov. V budově bývalého družstevního lihovaru se od 50. let vyrábí maceráty a destiláty pro likérku v Plzni. Vzniká zde především macerát pro legendární Fernet Stock. Nahlédněte pod pokličku výroby tajné bylinné receptury.

Do provozu likérky Stock v Prádle se vydáte kyvadlovým autobusem z Plzně z parkoviště ve Štruncových sadech naproti parkovacího domu Rychtářka. Celková délka exkurze včetně cesty autobusem z Plzně do Prádla a zpět je cca 3 hodiny.

Důležité informace

Autobus odjíždí z parkoviště ve Štruncových sadech naproti parkovacího domu Rychtářka v uvedený čas. Vstupenka na prohlídku slouží také jako jízdenka do Prádla a zpět.

Prohlídky likérky Stock v Prádle jsou pouze pro starší 18 let.

Součástí není ochutnávka, návštěvníci prohlídky si odnesou malý dárek.

Délka 180 minut