JT PROMOTION s.r.o.

7 pádů Honzy Dědka

Talkshow 7 pádů Honzy Dědka míří poprvé do Plzně. Diváci se mohou těšit na 90 minut nepřerušené zábavy ve společnosti hvězdných hostů pod taktovkou moderátora Honzy Dědka, který dokáže navodit až domácky uvolněnou atmosféru. Jména hostů budou brzy zveřejněna. Talkshow se koná pod širým nebem.

#talkshow
#letní scéna
#kalikovský mlyn

Všechny termíny

Pátek

13. 9. 2024


19:30


Letní scéna - Kalikovský Mlýn Plzeň

Plzeň


250 - 550 Kč

Popis

O AKCI

Talkshow 7 pádů Honzy Dědka míří poprvé do Plzně. Diváci se mohou těšit na 90 minut nepřerušené zábavy ve společnosti hvězdných hostů pod taktovkou moderátora Honzy Dědka, který dokáže navodit až domácky uvolněnou atmosféru. Jména hostů budou brzy zveřejněna.

Talkshow se koná pod širým nebem.

O KALIKOVSKÉM MLÝNU

Historie tohoto místa na řece Mži, pár minut chůze od historického jádra města Plzně, sahá až do roku 1409.

Po staletí se zde zpracovávalo obilí a vyráběla kvalitní mouka. V průběhu mnoha let se zde vystřídala velká řádka majitelů a mlynářů a časy byly dobré i zlé. Snad nejtěžší období zažil Kalikovský mlýn v roce 1883, kdy celou budovu zachvátil mohutný požár a zcela ji zničil. Na spáleništi zbyly pouze ohořelé obvodové zdi.

Roku 1886 koupil celý objekt pan Hermann Kussi se synem a vše zrekonstruoval a zmodernizoval. V dalších letech byly přistavovány další části až do dnešní podoby. Kalikovský mlýn plnil svou funkci až do roku 2003, kdy už ovšem sloužil pouze jako sklad mouky.

Délka 90 minut