O ztracených hračkách
Inscenace vychází z knížky Povídání o pejskovi a kočičce. Konkrétně se jedná o dvě pohádky od Josefa Čapka: Jak našli panenku, která tence plakala a Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort. Pohádku pro ty nejmenší diváky od 3 let přiváží do Divadélka JoNáš Divadelnýlko PaK Sokolov
Neděle • 15:00
14. 12. 2025
Divadélko JoNáš
Plzeň
70 Kč
Popis
O PŘEDSTAVENÍ
Inscenace vychází z knížky Povídání o pejskovi a kočičce. Konkrétně se jedná o dvě pohádky od Josefa Čapka: Jak našli panenku, která tence plakala a Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort.
Pohádku pro ty nejmenší diváky od 3 let přiváží do Divadélka JoNáš Divadelnýlko PaK Sokolov
O PŘEDSTAVENÍ
Divadýlko PaK Sokolov – O ztracených hračkách
Představení je určeno pro děti z mateřských škol a nejmenším divadelním divákům od 3 let. Interakce s publikem je příkladná, děti v publiku jsou pro herečky nepřehlíženými, rovnocennými partnery. Nový příběh je přehledně odehrán a částečně i odvyprávěn, ale i tyto vyprávěcí pasáže nijak nebrání spádu představení. Je to především díky charismatu obou hereček. (Převzato z recenze Jaroslava Kodeše – Oblastní přehlídka Radnický dráček)
Hrají:
Kočička: Pavlína Šponiarová
Pejsek: Kajka Kohoutová
Dekorace: Jarmila Kvasničková
Hudba a text: Karel Folauf
Zvuk: Pavel Vdovec