Pluto Theater

VĚRNÍ ABONENTI

Hlavní zápletka komedie vychází z příběhu, který se před léty skutečně stal věrným abonentům Divadla J. K. Tyla v Plzni, kteří propásli výměnu legitimací. Manželé sice dostali své abonentky, ale každý v jiné řadě a pán se zamiloval do své nové pohledné sousedky. Antonín Procházka, s fantazií a humorem sobě vlastním, rozehrál situace, které rozhodně pobaví diváky od 10 do 100 let. A jaká je hlavní myšlenka Věrných abonentů? Člověk musí projít krizí, aby si uvědomil cenu partnera i vlastní identitu.

#drama
#comedy
#theatre
#plutotheater
#premiere

All events

Monday

9/16/2024


7:00 PM


Divadlo PLUTO

Plzeň


440 - 480 CZK

Sunday

9/29/2024


2:00 PM


Divadlo PLUTO

Plzeň


440 - 480 CZK

Wednesday

10/16/2024


7:00 PM


Divadlo PLUTO

Plzeň


440 - 480 CZK

Description

ABOUT PERFORMANCE

Hlavní zápletka komedie vychází z příběhu, který se před léty skutečně stal věrným abonentům Divadla J. K. Tyla v Plzni, kteří propásli výměnu legitimací. Manželé sice dostali své abonentky, ale každý v jiné řadě a pán se zamiloval do své nové pohledné sousedky.

Antonín Procházka, s fantazií a humorem sobě vlastním, rozehrál situace, které rozhodně pobaví diváky od 10 do 100 let. A jaká je hlavní myšlenka Věrných abonentů? Člověk musí projít krizí, aby si uvědomil cenu partnera i vlastní identitu.

„Jezdíme v autě, vyděláváme, snídáme, platíme složenky a občas - alespoň někteří - sníme. Většinou jen krátce, ale i těch pár vteřin je důležitých, protože sny jsou tady od toho, abychom své bláznivé představy nemuseli doopravdy prožívat. No a život je tu asi proto, abychom se ze svých iluzí měli kam vracet." Touto větou ukončuje představení jeho hlavní hrdina.

Věříme, že tímto představením "divadla na divadle" s úryvky světových titulů v pojetí osobitého humoru Antonína Procházky, připraví Divadlo PLUTO svým divákům opět mimořádnou zábavu a kulturní zážitek.

TVŮRCI A OBSAZENÍ

Ríša: Bronislav Kotiš
Petra: Kamila Kikinčuková
Dana: Pavla Zeman Bečková / Ivana Malatová
První herec: Matěj Merunka / David Šponer
Druhý herec: Pavel Kikinčuk
První herečka: Michaela Böhmová / Kristýna Štychová
Druhá herečka / Biletářka: Lucie Zábranová
Alexandra (dítě): Justýna Jílková / Markéta Stuchlová (žačky Dramstudia Pluto)

Režie: Pavel Kikinčuk
Dramaturgie, scéna, kostýmy: Jindřiška Kikinčuková
Světla: Antonín Pfleger
Zvuk: Anna Kupková

Length 90 minutes

Performance teaser